Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Nowa wiedza z zakresu ochrony środowiska dla mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego

Aktualności

W dniu 2 grudnia 2016 roku w Hotelu ComfortBiznes odbędą się bezpłatne warsztaty skierowane do mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego pn.: „Pozyskanie nowej wiedzy oraz umiejętności z ochrony środowiska przez mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego przy wykorzystaniu metody Design Thinking”.

Celem warsztatów jest, aby uczestnicy nabyli nową wiedzę z zakresu ochrony środowiska przy zastosowaniu innowacyjnej metody Design Thinking, która pozwala na seryjne tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Cały proces jest bardzo podobny do tego, który jest wykorzystywany przez designerów i można go zastosować do stworzenia różnych produktów, czy usług oraz rozwiązywania problemów.

Założeniem organizatora jest, aby w warsztatach organizowanych przy zastosowaniu ww. metodologii uczestniczyły osoby reprezentujące zróżnicowane środowiska (uczniowie, studenci, seniorzy, urzędnicy) oraz będące w różnym wieku. Uczestnicy warsztatów nabędą umiejętności m.in. pracy w grupach, kreatywnego podejścia do problemów życia codziennego, prototypowania, świadomości ekologicznej. Dodatkowo warsztaty będą znakomitą okazją do integracji mieszkańców powiatów reprezentujących różne środowiska.

Zgłoszenia należy kierować w terminie do 30 listopada br. na adres mailowy marcin.drygas@upstarter.org.pl oraz małgorzata.lukaszewicz@upstarter.org.pl, lub telefonicznie pod numerem telefonu 604-469-710.
O zakwalifikowaniu na warsztaty będzie decydowała kolejność zgłoszeń – liczba miejsc jest ograniczona!

plakat

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst