Za nami dzień, w którym uczniowie i nauczyciele spotykają się na uroczystościach rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego. To wyjątkowe chwile, w których mogliśmy towarzyszyć szkołom. Mamy nadzieję, że uczniowie wracają z wakacji z dużymi pokładami energii.

W niedzielę 10 września od godz. 9.00 do 13.00 na placu przy Kościele Św. Kazimierza w Pruszkowie (ul. Kraszewskiego 23) pojawią się specjalne stanowiska medyczne, na których mieszkańcy w każdym wieku sprawdzą swój stan zdrowia, będzie można odbyć konsultacje logopedyczne, psychologiczne bądź uzyskać pomoc w przypadku doświadczania przemocy domowej.

Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu Radni jednogłośnie podjęli uchwały o przekazaniu pomocy dla trzech gmin z terenu Województwa Wielkopolskiego, którym zostanie udzielona pomoc w łącznej kwocie 150 000 złotych. Dziś nad ranem Starosta Maksym Gołoś i Wiceprzewodniczący komisji inwestycji i rozwoju gospodarczego Stanisław Dymura wraz z pracownikami Starostwa wyruszyli do wytypowanych gmin w drogę, aby zobaczyć na co przeznaczone zostaną przekazywane fundusze.

Ostatnie galerie: