W porządku ostatniej XXXIII sesji Rady Powiatu znalazły się dwa ważne punkty dotyczące pracy Zarządu. To między innymi głosowanie nad uchwałą za wykonanie budżetu w roku 2016 i udzielenie absolutorium Zarządowi – to zawsze ważny moment dla prac władz samorządowych. W obu przypadkach wyniki głosowania były pozytywne. Radni pozytywnie ocenili pracę członków Zarządu Powiatu Pruszkowskiego ze Starostą Maksymem Gołosiem na czele.

Szpital Powiatowy w Pruszkowie otrzymał dziś nowy sprzęt. Nowoczesny kardiomonitor przede wszystkim wesprze pracę lekarzy i personelu medycznego w opiece nad pacjentami przebywającymi w Dziale Intensywnej Terapii. Sprzęt trafił do szpitala dzięki pracy i ofiarności Fundacji Pomocy Służbie Zdrowia.

Stowarzyszenie Strzelców Rzeczypospolitej, Zarząd Główny Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej i przedstawiciele powiatu upamiętnili 21 czerwca 72. rocznicę Procesu szesnastu Przywódców Państwa Podziemnego.

Ostatnie galerie: