Już 12 maja o godzinie 11:00 rozpocznie się piknik w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie. Na gości czeka szereg atrakcji!

We wtorek, 2 maja, będziemy świętować Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Pruszkowa i okolic do udziału w obchodach!

Informujemy, że od 28 kwietnia od godziny 22:00 do 30 kwietnia zostanie zamknięte skrzyżowanie ulicy Łączniczek AK z ulicą 3 Maja. Natomiast od 4 do 31 maja planowane jest zamknięcie ulicy 3 Maja od ul. Łączniczek do ul. Warsztatowej, a od 3 czerwca do 30 września 2017 roku ul. Warsztatowa.

19 marca 2017 r. w powiatowym Centrum Dialogu Społecznego w Pruszkowie rusza tegoroczna edycja cyklu szkoleń dla organizacji pozarządowych realizowanych pod znanym z ubiegłego roku hasłem „Akademii Społecznie Aktywnych”. Cykl szkoleń organizowany w tym roku rozpocznie warsztat pt. „Lider autorytarny i nieautorytarny”, w ramach którego społecznicy z terenu powiatu będą mogli zgłębić tajniki umiejętnego budowania autorytetu społecznego lidera.